Цілодобово 24/7

Аварійне відкриття дверей Київ

від 800 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Аварійне відкриття дверей: Київ. Приїдемо швидко, допоможемо терміново

Зачинені двері, за якими залишилися безпорадна дитина, старий, тварина чи папка з важливими документами, або ключі, лише спочатку видається невеликою проблемою, яку під силу вирішити самому. Насправді відкрити двері, що не піддаються, може не будь-який слюсар. Тільки професіонали з досвідом роботи та набором спеціальних інструментів та пристроїв здатні провести операцію з відкриття дверей швидко та безболісно і для дверей, і для нервів власника приміщення.

аварійне відкриття дверей Київ

У Києві життя настільки динамічне, що люди намагаються сфокусувати увагу на кількох справах одразу, упускаючи при цьому «незначні дрібниці», які мають властивість переростати у великі складнощі. Наприклад, збираючись на роботу і розмовляючи по телефону, можна залишити ключі будинку і згадати про них вже зачинивши двері, або на півдорозі до офісу. Так і виникає аварійна ситуація, що називається, просто у дверях.

Або дитина, намагаючись порадувати батьків, вирішила винести сміття, а щоб не відривати-зачиняти двері, вирішила залишити її прочиненою. Але біда – вона зачинилася! Тепер невдаха помічник мерзне на сходовому майданчику і дзвонить мамі, тому що поняття не має, як відкрити двері і потрапити до будинку. Подібних «пригод» Київ накопичив скільки завгодно.Вони трапляються кілька разів на добу в різних районах столиці з різними людьми.

Звідки ми знаємо? Та все просто – наша служба займається порятунком городян, які потрапили до «полону» зіпсованих замків і зачинених дверей. Ми приймаємо від вас виклик, робимо всі можливості, щоб майстер оперативно прибув за потрібною адресою та провів аварійне відкриття дверей та дверних замків. Ми ведемо статистику подій у Києві та області та надаємо допомогу, використовуючи індивідуальний підхід у кожному випадку.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Аварійне відкриття дверей – Київ, передмістя, область

Виламати двері замість того, щоб акуратно її відчинити? Така ідея спадала на думку не одному з клієнтів компанії «Майстер замків». До знайомства з нашими фахівцями, звісно. У перші хвилини після того, як двері зачинилися, звичайно.

І намагалися ж зробити злом самостійно, і навіть вірили, що все вийде. Не вийшло. Тому ми і радимо вам не починати цю сізіфову працю. Тим більше, що свій номер телефону наша служба повідомляє і в друкованих оголошеннях, і в електронних, і на офіційному сайті є. Знайти нас, щоб замовити послугу та викликати майстра, неважко.

Працюємо по всіх районах, охоплюємо і приміську зону. У будь-яку точку наш майстер прибуває оперативно та вирішує вашу проблему за лічені хвилини. Ціна доступна.

аварійне відкриття дверей Київ

Чому фахівець може швидко відчинити двері, а ви ні? Справа в навичках і знаннях, якими непрофесіонал не має: щоб розблокувати замок дверей, необхідно вміти маніпулювати елементами пристрою замка без застосування оригінального ключа. Навряд чи ви зможете впоратися із цим завданням самостійно. Скажімо більше: її не вирішить і слюсар, який не працює із замками та дверима. Він зможе застосувати грубу силу, злом, який не пошкодує дверний отвір. Такий метод відкриття дверей професійним не назвеш.

Кожен спеціаліст, якого аварійна служба «Майстер замків» відправляє на виклик до клієнта, має необхідний багаж знань та досвіду, що дозволяє проводити аварійне відчинення дверей будь-якої складності в Києві.

Чи обов'язковий злам дверей: Київ обирає акуратну роботу

У деяких випадках майстер має зламати. Силовий метод впливу необхідно застосувати у випадках, коли дверний замок зламаний або деформований та виведений з ладу.

Іншого способу відчинення дверей у такій ситуації просто не існує. Також злому підлягають двері, якщо в квартирі залишилася замкнена неповнолітня дитина, недієздатна або літня людина, тварина. Якщо у вас сталася така ситуація, набирайте наш номер. Служба «Майстер замків» оперативно допоможе вам.

Навіть вдаючись до злому, наші майстри намагаються проводити процедуру розтину максимально дбайливо, залишаючи мінімум пошкоджень на дверній коробці та полотні дверей, щоб власник міг розраховувати на подальшу експлуатацію дверей.

Наша служба відкриття дверей застосовує кілька особливостей у роботі:

 • оперативність (після того, як диспетчер зафіксував виклик, фахівець прибуває на об'єкт протягом 20 хвилин);
 • сервіс обслуговує м. Київ та передмістя столиці;
 • робота майстра з усіма видами замків та дверей;
 • індивідуальний підхід;
 • невисокі ціни.

Компанія «Майстер замків» приймає дзвінки цілодобово. Викликати фахівця ви можете у будь-який час та будь-який день тижня. Ми не маємо вихідних.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Як відчинити двері без ключа

Фірма «Майстер замків» (Київ) надає допомогу людям, які опинилися у складній ситуації через несправність дверних замків або втрату ключів від вхідних дверей, авто, сейфів.

Пропонуємо вибір варіантів аварійного відчинення дверей без ключа:

 • використання спеціальних інструментів для відчинення замків та дверей;
 • силове відкриття дверей – вдавання до злому, методу висвердлювання личинки замка.

Силовий вплив майстра на двері застосовується в ряді екстраординарних випадків:

 • коли всередині приміщення виявилася замкнена людина або тварина і їй загрожує небезпека;
 • коли в закритій квартирі залишилися включеними електроприлади;
 • коли за зачиненими дверима людина забула ключі, гроші або важливі документи.

Виявившись у подібній ситуації, ви можете викликати майстра у будь-який час доби та чекати на його приїзд протягом дуже короткого тимчасового відрізка. Наша служба завжди на зв'язку та дуже оперативно реагує на кожен виклик. Послуга буде надана вам у терміновому порядку, ціна якщо і здивує, то лише приємно.

аварійне відкриття дверей Київ

Послуги з відкриття дверей – Київ та область Мешканці міста

Київ та Київській області можуть замовити не тільки аварійне відчинення дверей будь-якої складності.

Фірма «Майстер замків» пропонує цілий ряд послуг з відкриття дверей та замків:

 • посилення захисту житлових та офісних приміщень шляхом заміни замкових механізмів;
 • відкриття дверей автомобіля;
 • аварійне відкриття сейфів.

Кожен наш фахівець – профі у своїй справі, має необхідні знання у сфері аварійного відчинення дверей і постійно шліфує майстерність та підвищує кваліфікацію. Проходження професійних курсів – обов'язкова вимога всім співробітникам.Компанія стежить за тим, щоб кожен майстер відповідав певному рангу, а послугу було виконано на високому рівні.

Як розкрити дверний замок, залишивши двері неушкодженими

Якщо для звичайної людини (у сенсі – непрофесіонала) це питання може так і залишитися без відповіді, то майстри, яких наймає наша компанія, відповідають на нього умілими діями.

Чітко розуміючи ситуацію та поставлене завдання, фахівець від «Майстра замків» швидко та акуратно допоможе вам відкрити двері та потрапити всередину приміщення. Робота фахівця полягає в тому, щоб залишити двері та замки в робочому стані після відкриття. Наша служба внесла до свого активу той приємний факт, що у 99% випадків після відкриття дверей співробітниками «Майстра замків» від клієнтів не надходило скарг та зауважень на неякісну чи неакуратну роботу. І ціни також влаштовують.

аварійне відкриття дверей Київ

Щоб замовити аварійне відкриття дверей чи замку нашим фахівцем, необхідно мати під рукою телефон та наш номер. Сервіс доступний у будь-який час дня та ночі.

Майстри, яких надсилає компанія, працюють таким чином:

 • прибувають на об'єкт протягом 20 хвилин із моменту, коли оператором прийнято замовлення; проводять огляд замку/двері;
 • оцінюють масштаб роботи та трудомісткість;
 • розраховують вартість;
 • проводять розтин протягом 10-20 хвилин.

Послуга, надана оперативно, в більшості випадків гарантує якість

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо