Цілодобово 24/7

Ремонт замків Київ

від 800 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Ситуація, коли зламався замок, двері не відчиняються, і замок потрібно терміново ремонтувати, знайома багатьом. Ремонт замків у місті Київ, послуга поширена. Існує спеціальна служба і не одна, яка займається ремонтом замків. Якщо виникли проблеми із замком, досить просто викликати майстра. Для цього дзвоніть на телефон, вказаний на сайті, коротко розповідається, що саме сталося із замком і чекаєте на майстра.

Фахівець приїжджає швидко, як правило, протягом півгодини або години. Залежно від відстані, і наскільки великі пробки у Києві.

Ремонт дверних замків

Терміновий ремонт замків

Коли замок ламається, часто потрібний терміновий ремонт. Особливо якщо це замок на вхідних дверях. Ви ж не залишите відкритою квартиру, будинок, гараж, або якесь інше приміщення, де знаходяться цінні речі. У такій ситуації потрібне термінове ремонт замку.

Служба, яка займається ремонтом та заміною замків у місті Київ, у такій ситуації відмінне рішення. Так як самостійно полагодити замок, не завжди виходить. Фахівець фірми з ремонту замків надасть кваліфіковану допомогу. Ремонт займе не багато часу. І таким чином, ви заощадите нерви та час.

Наша служба з ремонту та заміни замків гарантує:

 • Швидкість
 • Якість
 • Співвідношення ціна-якість
 • Ввічливе спілкування з клієнтами

Фахівець, якого надає фірма з ремонту замків, приїжджає швидко. Ремонт замку здійснюється якісно.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Від чого залежить ціна на послуги майстра з ремонту замків:

 • Складність роботи
 • Тимчасові витрати
 • Скільки та які деталі замку змінювались

Після того, як слюсар відремонтував замок, вам видається гарантія на те, що відремонтований замок прослужить півроку гарантовано.

Ремонт дверних замків

Приїхавши на виклик, фахівець оцінює масштаб роботи, яку потрібно виконати. Розповідає вам, яка буде ціна роботи. І тільки після того, як узгоджено всі деталі, вас влаштовує ціна, і тимчасові рамки роботи, слюсар починає ремонт.

Якщо вас не влаштувала ціна, або час, за який обіцяють відремонтувати замок, ви можете відмовитися від послуг майстра. Але сплатити виїзд, потрібно буде все одно. Бо фахівець витрачав свій час. А при врахуванні того, що в Києві жвавий рух, і часто бувають пробки, часу на дорогу витрачається чимало.

Ремонт замку дверей

Ремонт замку на двері, це найчастіший виклик ремонту. Служба, яка надає допомогу у ремонті замків, отримує безліч таких запитів на день. Як правило, фірма у Києві здійснює термінову послугу з ремонту замків дверей, тому майстра не потрібно чекати кілька днів.

Ремонт дверних замків

Послуга виконується протягом години після надходження запиту на ремонт. Замки на двері можуть заклинювати або ламатися з багатьох причин. Але є найпоширеніші причини поломки, це:

 1. В замок потрапили сторонні предмети
 2. Волога, що постійно потрапляє, і відповідно іржа, яка накопичується всередині замку
 3. Надмірні фізичні зусилля

Якщо в замок якимось чином потрапив сторонній предмет. То не потрібно намагатися самостійно його дістати, краще викликати майстра, який допоможе в цьому питанні. Майстер огляне замок, акуратно дістане застряглий предмет. Все це зробить швидко та якісно, ​​при цьому зберігши справність та цілісність замку.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Якщо в замок постійно потрапляє волога, то поступово відбувається корозія металу, накопичується іржа всередині замку, через це механізм перестає нормально функціонувати. Щоб “врятувати” такий замок, потрібно викликати спеціаліста, який розповість Вам як можна захистити замок від вологи. Проведе "реанімуючі" дії, змаже замок.

При відкритті замку на постійній основі докладаються надмірні фізичні зусилля, то такий замок швидко зношується. Швидше за все, в даній ситуації замок неправильно встановлений, тому погано закривається або відкривається. У такому разі не потрібно постійно смикати замок, достатньо замовити майстра. Який огляне замок, двері, виконає ремонт чи заміну замка. Простіше зателефонувати, і замовити фахівця, чим постійно мучитися з відчиненням та зачиненням дверей.

Компанія, яка займається ремонтом замків, надає послуги з ремонту замків різних видів дверей:

 • Замки на вхідних дверях
 • Замки на кімнатних дверях
 • Замок на балконних дверях
 • Замок на двері гаража
 • Замки на залізних дверях

Послуга з ремонту здійснюється на будь-якому вигляді дверей. Служба гарантує високий сервіс ремонту, прийнятні ціни та якісну роботу.

Ремонт дверних замків

Майстер з ремонту замків

Майстер надає допомогу у ремонті замків, у будь-який час доби. Так як замки не ламаються за розкладом, іноді й уночі потрібний терміновий ремонт замку. Так як у темну пору доби, нікому не хочеться залишитися зі зламаним замком вхідних дверей. Тому найкращим рішенням буде замовити послуги майстра з ремонту.

Компанія з ремонту замків гарантує, що до вас приїде лише кваліфікований спеціаліст. Слюсар виконає роботу швидко та якісно.Ціни та сервіс вас приємно здивує.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо