Цілодобово 24/7

Аварійне відкриття металевих дверей Київ

від 800 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Відкриття металевих дверей. Київ

Чомусь більшість власників нерухомості в Києві вважають, що якщо поставили металеві двері, то безпеці їхнього житла чи офісу ніщо не загрожує.

Не хотілося б їх розчаровувати, але реальність дещо відрізняється від уяви, і компанія «Майстер замків» за час своєї роботи знає чимало випадків, коли зловмисники намагалися зламати металеві двері. Нам після цього доводилося відправляти майстра на місце події, щоб він зробив екстрене розтин, полагодив замок на залізних дверях і посилив безпеку металевих дверей.

розкриття залізних дверей Київ

Матеріал, з якого виготовлені двері, не є непроникним бар'єром для злодіїв, на жаль. І хоч у сучасних металевих дверних конструкцій існує захист від злому, Київ пам'ятає багато випадків, коли грабіжники не зупинялися через наявність важких і, здавалося б, найнадійніших броньованих дверей. Залізні двері відчинити, за бажання і з поганими намірами, можна.

Крім того, одним із недоліків залізних/сталевих дверей є зношування полотна, несправність замків. Та й інші поширені причини, через які необхідністю стає термінове розтин, не минають металеві двері.

Вона теж може захлопнутися, замок в ній може стати непридатною, замкова свердловина може засмічитися, а ключ зламатися або загубитися. Але все це не може стати проблемою проблем, якщо у вас є телефон оператора сервісу «Майстер замків». Викликати майстра – найоптимальніший варіант вирішення скрутної ситуації.

Слюсар приїде на місце роботи оперативно (протягом 20 хвилин), оцінить трудомісткість та час виконання замовлення, проведе аварійне відкриття металевих/броньованих дверей швидко та акуратно.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Відкриття броньованих дверей: Київ, райони

Відкрити металеві двері, не зважаючи на пошкодження, необхідно тільки в неординарних випадках:

  • дитина зачинила залізні двері і виявилася замкненою зсередини;
  • з людиною за зачиненими залізними дверима стався нещасний випадок;
  • за металевими дверима працюють електроприлади або не вимкнено газове обладнання.

У такій ситуації для розтину броньованих, сталевих, залізних дверей наш фахівець застосовує брутальний злам. У ситуаціях, які не вимагають термінового попадання до приміщення, слюсар акуратно працює спеціальним обладнанням, залишаючи замки та металевий каркас у цілості та безпеці.

розкриття залізних дверей Київ

Оскільки заміна броньованих залізних дверей у м.Київ задоволення не з дешевих, наша компанія намагається максимально дбайливо ставитися до вашого майна та своєю відповідальною та якісною роботою запобігти зайвим витратам.

Ви можете замовити виклик майстра з будь-якого району та бути впевненим, що довго чекати під дверима вам не доведеться – послуга буде надана оперативно та акуратно. І ціна порадує.

Відкриття залізних дверей. Київ та область

Наша компанія (цифра) років працює з вхідними конструкціями різних типів та механізмами дверних замків. За цей час нам вдалося накопичити достатній досвід, щоб надавати допомогу людям, які потрапили до складної ситуації.

Сервіс «Майстер замків» включає:

цілодобове чергування містом Київ – наш спеціаліст приїде в будь-яку точку міста та області протягом 20 хвилин після отримання замовлення оператором;

комплексні послуги – після відкриття сталевих (металевих) дверей майстер може замінити замок, дати рекомендації щодо покращення безпеки житла, встановить на сталеві (залізні) двері необхідну фурнітуру;

розумні ціни: наша служба дотримується принципу, що найкраща ціна – це доступна ціна, і хоч послуга коштує відносно недорого, майстер перед початком роботи завжди обговорює вартість із замовником і не починає процес розтину без схвалення суми клієнтом;

Економію часу та засобів замовника – будь-яку фурнітуру, замки для металевих броньованих дверей, додаткові елементи безпеки можна придбати у нашого майстра і тут же встановити.

розкриття залізних дверей Київ

Якщо ви потребуєте відкриття сталевих (залізних) дверей, візьміть телефон і наберіть наш номер. Компанія «Майстер ключів» терміново надішле на вашу адресу фахівця. Слюсар зі стажем надасть вам допомогу, здійснивши екстрене аварійне відкриття дверей будь-якої складності, зберігши в цілості полотно та металевий каркас.

Наша фірма несе відповідальність за чітке виконання взятих зобов'язань та забезпечує клієнтам якість роботи та конфіденційність. Щоб переконатися в цьому, потрібно замовити послугу за потреби.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Відкриття металевих дверей без пошкодження. Київ, всі райони

Для наших замовників у Києві має значення не тільки метод відкриття металевих дверей, а й рівень акуратності виконання роботи. Багато клієнтів вважають, що розтин замку - не привід викидати всі двері. І фірма «Майстер замків» підтримує цю думку.

Щоб переконатися в цьому, вам варто лише викликати майстра і замовити термінове аварійне відкриття металевих/залізних дверей, у випадку, якщо з вами трапилася неприємність.

Фахівець прибуде на виклик із набором професійного обладнання, яке дозволяє відкрити сталеві двері без подряпин та інших механічних пошкоджень. Після того, як послуга буде надана, ви зможете експлуатувати двері, не побоюючись, що вони несправні або естетично непривабливі.

розкриття залізних дверей Київ

У разі необхідності силового методу відчинення дверей, майстри попереджають про можливі наслідки – перекос металевого короба, приведення в непридатність запірного механізму. Непопередженими ви не залишитеся, і наодинці з несправними дверима наш сервіс теж вас не покине.

Майстер одразу зможе провести огляд металевого полотна дверей, необхідні роботи з виправлення дрібних пошкоджень. Зробить все, щоб ви почували себе комфортно та безпечно. Компанія «Майстер ключів» завжди йде назустріч побажанням клієнтів та допомагає відчинити двері швидко, якісно та акуратно.

Послуга розкриття залізних дверей – одна з найпоширеніших у м. Київ. А наша служба – одна з найдосвідченіших у вирішенні цієї проблеми. Вам потрібно лише набрати номер та викликати майстра.

Не залишайтеся наодинці зі складною ситуацією, не стійте у дверях нерозв'язних завдань. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо протягом кількох хвилин.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо