Цілодобово 24/7

Встановлення замків Київ

від 800 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Із замками на дверях іноді виникають проблеми. То не відкривається, то не закривається. Самостійно встановити замок не завжди виходить, тому щоб заощадити час і нерви, краще викликати майстра. Який швидко поставить замок на будь-які двері. Послуга майстра зі встановлення замків - це зручно та швидко.

Перш ніж купити новий замок на двері, проконсультуйтеся з фахівцем. Майстер Вам підкаже, який замок підійде саме до ваших дверей. Яких замків краще не ставити, щоб у майбутньому не виникало з ними проблем.

установка замків Київ

Термінове встановлення замків

Якщо замок потрібно встановити терміново, на будь-які двері, допомогу в цьому надасть компанія міста Київ, яка займається встановленням замків. Відремонтувати або встановити замок, може фахівець компанії. Майстер швидко приїжджає на виклик, оглядає двері, визначає стан замку, і на місці ви вже разом із майстром приймаєте рішення, який замок ставити.

Наша служба з встановлення замків дотримується трьох основних правил:

 • Швидкість
 • Ціна
 • Якість

Термінова заміна та встановлення замків, це основна спеціалізація, якою займається наша служба. Замки завжди ставимо якісні, які служать багато років, без нарікань. Даємо гарантію на замки. Майстри працюють швидко.Телефонуйте на сервіс, щоб викликати майстра, і замок вам поставлять цього ж дня. Не потрібно чекати на майстра по кілька днів, або навіть тижнів. Фахівець приїжджає швидко. Найчастіше протягом години. Ціни на замки доступні. Асортимент замків, які надає фірма досить широкий. Тому ви зможете вибрати замок, відповідно до свого бюджету.

установка замків Київ

Поставити замок на двері

Поставити замок на двері якісно та швидко,самостійно не у всіх виходить. Простіше викликати майстра, який зробить це в будь-який зручний для вас час. Слюсар із яким працює служба по встановленню замків, поставить замок на будь-які двері.

Служба встановлення замків спеціалізується на установці на різні двері:

 • Вхідні
 • Міжкімнатні
 • Пластикові
 • Балконні

Найчастіше в сервіс звертаються для встановлення замків на вхідні двері. Так як вхідні двері бувають різних видів, то в залежності від виду вхідних дверей підбирається замок. Замовити потрібний замок можна у майстра. Фірма дає гарантію на встановлення та замок.

Встановлюючи замок, на двері балкона, враховуйте нюанс, що двері можуть зачинитися. І щоб не залишитись у “пастці” проконсультуйтеся з майстром, щоб замовити замок, який легко буде закриватися з двох сторін.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Види вхідних дверей:

 • Металеві
 • Дерев'яні
 • Пластикові
 • Алюмінієві
 • Броновані

Самостійно підібрати замок досить складно, потрібно враховувати, і знати багато нюансів. Щоб двері після зміни замку зачинялися добре. У цьому надасть допомогу служба з встановлення замків. Майстер проконсультує вас з усіх питань, що стосуються замків та дверей. Послуга консультації входить у вартість роботи спеціаліста.

Для металевих, дерев'яних, пластикових, броньованих дверей використовуються різні види замків. Від того, наскільки правильно підібрано замок, залежить те, наскільки надійно буде захищене майно.

установка замків Київ

На пластикові, вхідні двері, понад масивний замок встановити немає можливості. Тому на такі двері ставляться надійні, але не особливо масивні замки. Варто розуміти, що пластикові вхідні двері, не настільки міцні і надійні, як залізні двері.

Міжкімнатні двері також бувають різних видів:

 • Скляні
 • Дерев'яні
 • Пластикові

Залежно від матеріалу та виду дверей, майстер підбирає замок. При установці замка все розраховується до найменших нюансів, щоб двері легко зачинялися як зовні, так зсередини. Компанія надає будь-які види замків.

На вхідні двері, особливо на металеві, встановлюються масивніші замки, які надійно захищатимуть приміщення (будинок, квартиру, гараж) від злому. На медкімнатні двері ставляться замки, які легко відкриваються зовні. І найчастіше, на міжкімнатних дверях, встановлюються замки зі страховкою від мимовільного закриття. Замок ставиться таким, щоб можна було відкрити без ключа.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Майстер із встановлення замків

У сучасному світі професія майстер із встановлення замків у місті Києві досить затребувана. Так як все більше, і більше людей, потребують поставити швидко замок на двері. У місті Київ, виклик майстра зі встановлення замків, можна здійснити у будь-який час доби. Так як замки ламаються, не відкриваються і заклинюють у самий не підходящий момент, і не тільки вдень, а й уночі. Замовити послугу майстра зі встановлення замків, легко, достатньо зателефонувати, розповісти яка проблема із замком і сказати свою адресу.

установка замків Київ

Спеціаліст приїде протягом години, залежно від відстані та пробок, огляне замок і розповість, що з ним можна зробити. Можливо, замок не потрібно міняти, а достатньо змастити. Але якщо поломка замку серйозна, то слюсар замінить замок швидко та якісно.

Ціна на послуги майстра із заміни замків залежить від складності роботи, а також від вартості самого замку.Тож фіксованої ціни немає. Вже на місці після огляду дверей і замку фахівець назве вам загальну суму. І лише після узгодження вартості роботи та замку з вами, майстер приступить до роботи. Послуга майстра оплачується окремо, вартість замку окремо.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо