Цілодобово 24/7

Відкрити сейф Київ

від 800 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Аварійне відкриття сейфів: Київ. Що вимагає замовник та як ми це робимо

Чудовий винахід людства – сейф – стає не таким чудовим, коли в ньому заклинило замок. Тільки уявіть собі ситуацію: вам терміново потрібні документи чи необхідна сума грошей, а ви не можете до них дістатися. Вони є, і вони ваші, але у вас геть-чисто відсутня можливість використовувати власні активи, оскільки в сейфі заклинило замковий механізм.

розтин сейфів Київ

Таку проблему власники сейфів у Києві самостійно вирішувати і не беруться – надто великий ризик, що сейфовий механізм через невмілі дії зовсім не стане в пригоді і у господаря ще довго не буде доступу до цінних речей, які він зберігає в сейфі. Єдине правильне рішення – довірити відкриття сейфа професіоналу.

Аварійне відкриття сейфів: Київ. Виїзд у всі райони

Не всякий майстер, який легко справляється з проблемами звичайних дверей і замків, так само просто вирішить завдання сейфів, що заклинили. Оскільки кожен сейф - це окрема загадка, з кодовим замком, начинена електронікою або має старий добрий механічний формат, то і працювати з сейфом необхідно за певними правилами, використовуючи всі знання та досвід.

Наша служба проаналізувала більшість випадків термінового аварійного розтину сейфів у Києві та дійшла висновку, що вимоги замовника при відкритті сейфу – це не лише акуратність та терміновість. Наші клієнти хочуть ще й зберегти конфіденційність.

Що служба «Майстер замків» робить для цього: ·

 • підбирає працівників відповідно до вимог клієнтів;
 • постійно проводить роботу з підвищення рівня майстерності фахівців.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Ви завжди можете бути впевнені, що наш майстер впорається із завданням у будь-якому випадку – будь то сейф з електронним замком або з механічним кодовим замком. Фахівець терміново (протягом 20 хвилин) прибуде на виклик у будь-який район міста Київ та надасть послуги з розкриття сейфових замків – електронних та механічних.

Крім того, кожен наш майстер, який працює із сейфовим замком, має певні особистісні якості:

 • порядністю та благонадійністю;
 • уміння зберігати таємниці;
 • відповідальність;
 • обов'язковістю.

Довіряючи свій сейф фахівцям «Майстра замків» (Київ), ви можете бути спокійні і за збереження сейфа, і за збереження його вмісту після відкриття.

розтин сейфів Київ

Злом сейфів, Київ та передмістя

У послуги нашої компанії входить аварійне розтин. У випадках, коли замок зовсім не піддається, сейф зазнає злому, але не розтину. Але хочемо вас запевнити, що працюючи у своїй сфері (цифра) років, наші спеціалісти допомагали відкрити навіть, здавалося б, безнадійні сейфи. При цьому розтин проводили настільки дбайливо, наскільки це можливо.

Після відкриття професіоналами «Майстра замків» сейф залишається придатним для подальшої експлуатації у 98% випадків. Навіть якщо збереження замкового механізму сейфа не входить до списку вимог замовника, наш фахівець, по можливості, намагається зберегти замок сейфа в робочому стані.

Акуратність у роботі – це одна з переваг нашої компанії, завдяки якій Київ довіряє нам розкрити свої замки, двері та сейфи.

Майстер з відкриття дверей сейфа, Київ та область: розкриваємо замки будь-якого типу

Аварійне відкривання сейфів – поширена послуга у Києві та області. Дедалі більше людей перестає користуватися бабусиними методами зберігання цінних речей (у комоді серед постільної білизни) та не довіряє новомодним лайфхакам (у холодильнику в коробці з-під морозива). Але власників сейфів часто підстерігає така неприємність, як механізм замку, що заклинив.

Сучасні сейфи мають різні типи замків:

 • кодовий – вимагає набору певної буквено-цифрової комбінації;
 • ключовий – відкривається за допомогою ключа;
 • електронно-кодовий – вважається найнадійнішим замком для сейфа.

Кожен із майстрів нашої служби з відкриття сейфів досконало розуміється на тонкощах кожного з типу сейфових замків. Досвід та вузькопрофільні знання, а також набір сучасних інструментів для відкривання дозволяють фахівцеві швидко визначити характер проблеми та алгоритм дій щодо відкривання сейфа. Розтин замку займає лічені хвилини, майстер проводить його з максимальною акуратністю.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Відкрити замок сейфа самостійно: чи варто?

Термінове самостійне відкривання сейфа в більшості випадків не дає очікуваного результату. Відсутність досвіду та наявність хвилювання та паніки призводять до прийняття невірних рішень та остаточної поломки замку сейфа. Як неодноразово показала практика, після самовільного втручання власника сейфа все одно потрібні послуги спеціаліста. Але вони дещо іншого плану:

 • ремонт або заміна кодового замка;
 • ремонт сейфа;
 • залишкове або повноцінне розкриття кодових замків.

Вартість таких послуг теж дещо інша – змінюється у бік зростання.

розтин сейфів Київ

Чому вам потрібне професійне відкриття електронних кодових замків сейфів (Київ)

Назвемо п'ять причин, чому вам необхідно, щоб на допомогу у скрутній ситуації прийшов саме наш фахівець.

 1. Гарантуємо оперативне прибуття майстра та термінове виконання замовлення.
 2. Візьмемося до роботи будь-якої складності. Досвід співробітників та наявність сучасного спеціального обладнання дозволяє розкрити сейфовий замок будь-якого типу.
 3. Виконуємо всі вимоги замовника. Відкриваємо замки без злому, залишаючи власнику можливість користуватися сейфом, змінивши код (процедуру злому застосовуємо у найбезнадійніших випадках за згодою власника).
 4. Дотримуємося анонімності замовників.
 5. Пропонуємо помірну вартість послуги. Ціна відкриття сейфу вас приємно здивує, особливо якщо ви порівняєте її з прайсами інших компаній, що працюють у м. Київ.

Складна ситуація, закриті двері сейфа – це тимчасова складність і цілком вирішуване завдання, якщо за роботу береться наш фахівець. Аварійне відкриття сейфів займе кілька коротких хвилин і не принесе вам великих переживань і збитків. Терміново дзвоніть нам, якщо зіткнулися з проблемою закритого сейфа.

Працюємо цілодобово, маємо офіційний дозвіл на роботу із кодовими замками сейфів.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо