Цілодобово 24/7

Аварійне відкриття вхідних дверей Київ

від 600 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Відкриття вхідних дверей. Київ – якісна робота команди професіоналів

Найпоширеніша ситуація, яку служба «Майстер замків» вирішує у Києві, – аварійне відкриття вхідних дверей. Всі випадки схожі, і наш слюсар клацає їх, як насіння. Але для людей, які потрапили в складне становище через зачинені вхідні двері, ця невелика проблема здається нерозв'язною і навіть трагічною.

Настільки перебільшений драматизм ситуації виникає частково через те, що вона відбувається несподівано і в самий невідповідний момент, частково через самовпевненість людини. Перше, що робить непрофесіонал – намагається самостійно відчинити вхідні двері. У хід йде будь-який підручний матеріал: товсті цвяхи, дерев'яні та металеві уламки, прилади для манікюру та шпильки.

розкриття замків вхідних дверей у Києві

Але наша служба не пригадує випадку, коли все це спрацьовувало б. Навпаки – непрофесійне відкриття вхідних дверей лише посилює ситуацію. Внаслідок невдалої спроби розкрити вхідні двері люди повністю виводили з ладу замки, створювали перекіс дверей та повністю позбавляли себе можливості потрапити всередину приміщення.

Підсумком необдуманих дій ставав дзвінок до нашого сервісу з метою викликати майстра та замовити аварійне відкриття зовнішніх дверей.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Аварійне відкриття вхідних дверей.Київ – усі райони

Місто Київ – мільйонник, тому не дивно, що випадки захлопування зовнішніх дверей відбуваються кілька разів на добу в різних районах столиці. Наша служба фіксує десятки схожих ситуацій на день:

 • зачинилися вхідні двері, ключі залишилися всередині;
 • замок виявився неякісним і вийшов з ладу;
 • ключ зламався і залишився у замку вхідних дверей;
 • необхідність терміново потрапити до квартири, щоб надати допомогу дитині/старій/тварини;
 • житлово-комунальний випадок (затоплення, витік газу, пожежа);
 • проблеми особистого характеру (родичі змінили замок вхідних дверей, щоб ви не потрапили всередину;
 • ви помітили, що хтось намагався провести зламування вхідних дверей і у вас є підозри у спробі пограбування.

розкриття замків вхідних дверей у Києві

Служба «Майстер замків» прийде вам на допомогу і зможе відчинити двері у подібній ситуації. Номер телефону ви знайдете на нашому офіційному сайті та на дошках оголошень та зможете викликати майстра. Працюємо у Києві та області, на кожен виклик реагуємо оперативно. Наш спеціаліст прибуває на об'єкт протягом 20 хвилин. Послугу буде надано швидко, ціна – адекватна.

Щоб провести розтин зовнішніх дверей, слюсар вимагатиме у вас підтвердження права власності на житло – документальне чи усне свідчення сусідів.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Відкриття зовнішніх металевих дверей без пошкодження, Київ

Щоб максимально убезпечити власне житло чи офіс, у Києві стало трендом встановлення металевих вхідних дверей. Чи не страшний такі потужні двері злом зловмисниками? Не факт. Фірма «Майстер замків» отримувала чимало замовлень на аварійне відкриття саме металевих вхідних дверей після спроби злому.

Вартість полотна вхідних металевих дверей та робіт з його встановлення в м. Київ досить висока. Тому компанія «Майстер замків» з розумінням стосується вимог замовників провести аварійне відкриття вхідних дверей без пошкоджень. Кожен наш фахівець із дверима будь-якого типу працює акуратно, можна навіть сказати – філігранно. Можете не перейматися справністю ваших дверей. Послуга буде виконана строго відповідно до ваших вимог. І ціна порадує.

розкриття замків вхідних дверей у Києві

Особливості роботи кожного майстра, якого спрямовує на об'єкт наша фірма:

 • глибоке знання механізмів замків вхідних дверей будь-якого типу;
 • великий досвід у цій сфері;
 • індивідуальний підхід до ситуації замовника;
 • швидке та якісне вирішення завдання (відкрити вхідні двері без пошкоджень);
 • ціни одні з найнижчих на ринку послуг.

Служба «Майстер замків» на зв'язку цілодобово – запишіть наш телефон і набирайте знайомий номер, якщо знадобиться допомога майстра. Викликати спеціаліста та замовити аварійне відкриття дверей, щоб і ціна не кусалася, і якість влаштовувало, і послуга була надана швидко, можна у нас. Обслуговуємо Київ та область.

розтин замків вхідних дверей у Києві

Відкриття зовнішніх дверей – Київ. Будь-коли

Відкрити вхідні двері без пошкодження може лише досвідчений слюсар. Компанія «Майстер замків» (м. Київ) дуже суворо ставиться до підбору працівників. Кожен фахівець має не лише досвід і знання у своїй галузі, а й такі особисті якості як порядність, обов'язковість, відповідальність.

Сервіс готовий гарантувати кожному з клієнтів не тільки оперативність роботи, не тільки приємні ціни, не тільки якість (відкриття дверей без пошкоджень), а й конфіденційність та порядність нашого майстра, та безпека при подальшій експлуатації замків та вхідних дверей.

>

Потрапили до ситуації, яка здається безвихідною? Візьміть телефон та наберіть наш номер, щоб замовити виклик майстра. Ми почуємо вас, ми вам відповімо, ми вам допоможемо в будь-який час дня і ночі.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо