Цілодобово 24/7

Аварійне відкриття дверей квартири Київ

від 800 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Аварійне відкриття дверей квартири – Київ. Хто вам допоможе потрапити додому

Як це неприємно – стояти у дверях власної квартири та не мати можливості увійти! Особливо в холодну пору року, коли так і хочеться з морозу чи вогкої вогкості пірнути в домашнє тепло та затишок. І дуже швидко! Але нічого не виходить - двері квартири не піддаються відкриттю, і ви стоїте на порозі свого будинку в Києві і нічого не можете вдіяти. Аварійна дверна ситуація є.

розтин дверей квартири Київ

Ідея зламати двері та опинитися в квартирі не найкраща, повірте! Компанія «Майстер замків» приймала багато викликів після таких спроб. Після самостійного невдалого силового відкривання людям все одно доводиться викликати майстра-професіонала та додати йому роботи. Оскільки тоді виходить не одна послуга та ціна вища. Так що краще набрати наш номер відразу і замовити послугу, а не робити жодних експериментів із дверима вашої квартири.

Як відкрити квартиру без ключа

Якщо вам дуже хочеться якнайшвидше опинитися в квартирі, а двері не піддаються відкриттю, сервіс «Майстер замків» (м. Київ) готовий дати кілька рекомендацій щодо відкриття дверей без ключа. Однак ви повинні розуміти можливість негативних наслідків та брати за них відповідальність виключно на себе.

Ваші дії щодо відкриття квартирних дверей залежатимуть від того, який замок встановлений на дверях і з якого матеріалу виготовлені двері квартири. Існує два підвиди методів злому дверей у квартирі:

  • гіпотетичні;
  • реальні.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Непрофесіонали для того, щоб відкрити двері, використовують перший. Це досить грубі та галасливі методи:

  • можна зламати двері в квартирі, натиснувши на дверне полотно, якщо воно досить легке та податливе (підходить для дерев'яних дверей у квартирі);
  • використовувати для відчинення дверей у квартиру пилку «болгарку», газовий різак або гідравлічні ножиці (якщо двері в квартирі металеві);
  • спробувати потрапити до квартири, вибивши або заливши кислотою личинку замку.

розтин дверей квартири Київ

Важко, правда? Не дарма наша фірма вважає ці методи гіпотетичними. Не у кожного при собі є гідравлічне або громіздке газове обладнання, щоб – раз – і відкрити двері в квартиру. До речі, відкривання на раз не вийде, навіть якщо припустити, що ці інструменти у вас є. Щоб з ними працювати, потрібен досвід.

Ось тому компанія «Майстер замків» завжди на зв'язку.Адже набагато простіше підняти телефон та набрати наш номер, ніж серед ночі шукати необхідні інструменти, турбувати сусідів та родичів, а в результаті зламати двері у квартирі та безнадійно їх зламати.

Реальні методи розтину дверей у квартиру безшумні, обережні і дуже акуратні. Ними досконало володіє кожен наш слюсар-фахівець. Тому найкраще, що ви можете зробити, опинившись біля зачинених дверей квартири – набрати наш номер, викликати майстра та замовити екстрене аварійне відкриття дверей у квартиру.

розтин дверей квартири Київ

Служба відкриття замків у квартирі. Київ, райони

Наша аварійна служба не тримає секретів від своїх клієнтів. Щоб вам було зрозуміло, як ми працюємо в Києві та передмісті, коротко окреслимо алгоритм дії співробітників:

  • сервіс приймає виклик (номер нашого телефону можна знайти на сайті або на дошках оголошень);
  • оператор направляє майстра на адресу об'єкта;
  • спеціаліст приїжджає на місце протягом 20 хвилин (віддаленість району в м. Київ не важлива – слюсар прибуде вчасно);
  • майстер оцінює проблему, розробляє та озвучує метод з відкриття дверей у квартирі, який застосовуватиме;
  • слюсар озвучує вартість роботи (ціни у нас найдемократичніші, і вони мають бути узгоджені з клієнтом до початку процедури відкриття квартирних дверей).

Компанія «Майстер замків» здійснює цілодобове чергування в Києві, аварійна служба завжди на чеку і прийти вам на допомогу в будь-який час і відчинити двері. складності випадку. Іноді процедура відкриття може тривати кілька годин. Але це у дуже важких ситуаціях.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Акуратно відчинити двері до квартири – допомога професіоналів

Одна з цілей, яку ставить для себе наш фахівець із відкриття дверей у квартиру, залишити дверне полотно, короб, замок у справності після відкриття. Провести термінове аварійне відкриття (у тому числі злом), не нашкодивши при цьому дверям – ціле мистецтво. Компанія «Майстер замків» завжди стежить за тим, щоб у нас працювали саме такі фахівці – умільці філігранного відчинення дверей у квартиру.

розтин дверей квартири Київ

Оскільки ми постійно працюємо над підвищенням кваліфікації співробітників, забезпечуємо наших спеціалістів найсучаснішим обладнанням, слідкуємо за відповідністю навичок та особистісних якостей наших працівників певним вимогам, можемо запевнити: наш сервіс та кожна наша послуга вас влаштує. Фірма «Майстер замків» працює у місті Київ, режим роботи цілодобовий, без вихідних.

Запишіть наш телефон і в разі потреби замовляйте виклик майстра з відкриття дверей квартири. Ви зможете викликати фахівця та провести відкриття дверей у будь-який час.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо