Цілодобово 24/7
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо
Аварійне відкриття замків
Без пошкодження дверей

093 177-59-07

Приїдемо через 20 хвилин
Головна
Приїдемо за 20 хв.
Приїдемо за 20 хв.
Без пошкодження
Без пошкодження
Досвід 15 років
Досвід 15 років
Зробимо швидко
Зробимо швидко
Відновимо замок
Відновимо замок
Аварійне відкриття замків у Києві
Аварійне відкриття замків у Києві

ВІДКРИЄМО ЗАМОК ВАШОЇ ДВЕРІ
БЕЗ ПОШКОДЖЕННЯ
Працюємо у всіх районах Києва та в передмісті. Наші майстри можуть відкрити будь-який тип замку: сувальдний, циліндричний, кодовий та інші.

Наша аварійна служба працює цілодобово у будь-який день тижня без вихідних.

Хто ми

- аварійна служба, яка допоможе вам відкрити ваш замок без пошкодження дверей

Майстер замків

Наше завдання - зробити так, щоб ваші двері відчинилися без пошкоджень і без додаткових витрат.

Виконані роботи
vskrytie-zamkov-master-zamkov-kiev-ua-3.jpg
vskrytie-zamkov-master-zamkov-kiev-ua-1.jpg
vskrytie-zamkov-master-zamkov-kiev-ua-4.jpg
Показати ще
Відгуки про нас
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Ілона: Майстер відчинив двері квартири
Майстер врятував дуже сильно. Дитина зачинилася у квартирі, а ключі залишилися всередині. Майстер приїхав за 15 хвилин і швидко відчинив двері. Велике спасибі)
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Юля: Майстер вночі відчинив двері квартири
Дуже вдячна службі "Майстер замків" за те, що прислали майстра, який відчинив замок у двері моєї квартири. Так сталося, що я втратила ключі, а поверталася додому вночі. Добре, що ваша служба працює і вночі. Величезне дякую)
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Світлана Вікторівна: Майстер відчинив двері моєї квартири
Майстер приїхав швидко і відчинив двері моєї квартири за 2 хвилини. Я навіть не очікувала що майстер так швидко відчинить мої двері. Добре, що є така служба "Майстер замків"
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Олена Миколаївна: Майстер відкрив мій замок без ключів
Дякую службі "Майстер замків" приїхали швидко і ще швидше відчинили двері. Ключі не взяла, а чоловік виїхав дуже далеко із ключами. Замок у мене добрий, майстер його акуратно відкрив без злому. І ми далі користуємося цим замком. Дякую ще раз за професіоналізм та оперативність
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Сергій Вікторович: Відкриття авто без ключів
Майстер приїхав швидко і без жодної подряпини відчинив двері мого мерседеса. Дякую за акуратність та за те, що швидко приїхав.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Людмила Іванівна: Майстер відчинив вхідні двері
Все чудово, майстер відкрив замок швидко. Замок заклинив і не відчинявся. Майстер встановив новий замок і тепер усе працює чудово. Дякую!
Питання - відповідь
поширені запитання
Ви можете відкрити двері без пошкодження ❓
Так, ваші двері будуть на 100% цілими і непошкодженими. Працюємо тільки із замком.
Ви можете відремонтувати замок після відкриття ❓
Так, після відкриття ми можемо відремонтувати замок, щоб він вам далі служив.
Як довго чекати на майстра ❓
20 хвилин - і майстер біля ваших дверей. Ваше замовлення передається майстру, який знаходиться у вашому районі. Якщо вільного майстра у вашому районі немає, доведеться трохи почекати.
У вас порядні майстри ❓
Так, усі наші майстри порядні та культурні люди. Ви можете не хвилюватися з цього приводу.
Корисні статті
Як відкрити навісний замок без ключа фото
Як відкрити навісний замок
Опис до статті, яка розкриває її вміст. Оптимальний обсяг - до 135 символів без пробілів
Як відкрити двері якщо заклинило замок фото
Заклинило замок
Опис до статті, яка розкриває її вміст. Оптимальний обсяг - до 135 символів без пробілів
Як відкрити двері без ключа в машині фото
Як відкрити двері без ключа в машині
Опис до статті, яка розкриває її вміст. Оптимальний обсяг - до 135 символів без пробілів

Служба відкриття замків

Вийшли буквально на кілька хвилин винести сміття, і ось уже півтори години не можете потрапити до власної квартири? Завжди вважали себе найуважнішою та найвідповідальнішою людиною, а сьогодні втратили ключі від офісу, почуваєтеся безсилою перед зачиненими дверима і тепер вам здається, що весь колектив дивиться на вас засуджено?

Так поспішали додому до свого малюка з подарунком, але, мабуть, занадто вже поспішили відкрити замок, що зламався… У результаті: ключ зламаний, дитина налякана, ви засмучені, свято зіпсовано.

Доводиться на увазі біля всього двору «боротися» з замком, що не піддається, у дверях автомобіля? Адже так хотілося хвацько і гарно застрибнути за кермо і помчати на роботу. Тим більше, що спізнюєтеся вже. Мало того, що настрій через «заїлий» замк зіпсований, ще й від шефа вислухати доведеться.

 

Викриття замків у місті Київ: впевнені, що вам це не знадобиться?

Подібні ситуації трапляються в Києві практично щодня. І з багатьма людьми. Навіть з тими, хто повністю впевнений у своїй акуратності. Навіть із тими, хто днями поставив новий якісний замок. Навіть із тими, хто каже: «Та зі мною такого ніколи не станеться». Від неприємностей не застрахований ніхто, а ось на допомогу можуть розраховувати всі заручники зламаних ключів та зіпсованих замків.

Потрібна тільки надійна компанія, яка надішле майстра з розтину замків. Зараз наведемо кілька прикладів того, як на зміну розпачу та безвиході приходять надія та професійне вирішення проблеми, коли на виклик приїжджає слюсар від нашої компанії.Наша служба завжди готова допомогти, а ви зробите відкриття, що безнадійних ситуацій немає!

 

Аварійне відкриття замків

Найнеправильніше, що може зробити людина, яка потрапила в неприємність через замк, що не відкривається/зачинилися двері - це почати діяти самостійно. Час буде втрачено, зусилля марні, настрій на нулі. Не варто і починати – необхідно викликати службу аварійного розтину. Відкрити складну конструкцію без пошкодження – непросте завдання, яке під силу лише досвідченому професіоналу. Акуратність, відповідальність та наявність необхідних інструментів дозволяють співробітникам нашої компанії швидко провести розтин замків будь-якого виду та складності.

Слюсар з досвідом роботи відкриє ваші двері у випадках:

 • втрати або поломки ключа;
 • просідання дверної коробки або полотна;
 • після спроби злому замку зловмисником.

Роботи проводимо швидко, точно, зберігаючи цілісність механізму замка. Відкриття відбувається дуже дбайливо. Спеціаліст прибуває на дзвінок протягом 20 хвилин.

Проводимо аварійне відкриття замків у квартирах, гаражах, офісах, автомобілях. Допоможемо зламати замок без ушкодження дверного полотна. Фахівець від нашої компанії master-zamkov.kiev.ua відкриє ваш замок, що зламався, в будь-якому випадку.

Наша фірма не приймає термінології «неможливо», «безнадійно», «непосильно». У кожного з майстрів, яких пропонує наша служба, є набір необхідних інструментів та необхідних навичок для того, щоб послуга була надана, замовлення виконано та ваш замок розкритий.

Згідно зі статистикою, на розтин замку поширеної моделі хороший майстер витрачає не більше 10-15 хвилин. А скільки на вирішення цієї проблеми йде часу у вас?

 

Аварійний злам замків, Київ – всі райони

Викликати допомогу з розтину замку в Києві вважають за необхідне всі, хто потрапив в екстраординарну ситуацію:

 • зачинив дверцята, залишивши ключі всередині;
 • закрив одну дитину в квартирі і зламав ключ;
 • не може потрапити до замкненого житла родичів, які не відгукуються та не виходять на зв'язок;
 • закрив машину, залишивши ключі в салоні; потрібно зламати акуратно, без пошкоджень.

Київ – місто величезне, тому наш сервіс щодня фіксує десятки подібних випадків. Дуже нетерплячі чи надто самовпевнені люди роблять спробу самостійного розтину, але в результаті їм все одно доводиться ставити питання, де надійна аварійна служба.

Аматорський зламування замку призводить до того, що механізм заклинює ще більше, завдання відкрити його стає ще складнішим, власник у результаті, в квартиру все одно не потрапляє, плюс посилює роботу професіонала. І сам робить послугу дорожче. Траплялися випадки, коли на невдалі спроби господаря житла потрапити додому спрацьовувала сигналізація і йому доводилося ще й пояснювати поліцію.

Навіщо вам додаткові проблеми до зламаного замку? Можна ж просто взяти телефон і замовити послугу. Майстри нашої служби готові відкрити замки будь-якої конфігурації у будь-який час доби у будь-якому районі столиці.

 

Як відкрити замок без ключа

Що ви робите, коли втрачено «рідний» ключ від замку? Судячи з кількості прийнятих нашою компанією викликів, в більшості випадків, намагаєтеся підібрати більш-менш відповідний зв'язок ключів або шукаєте найекзотичніші методи відкриття зламаного механізму. Не пригадаємо, щоб це вдавалося. Зазвичай "не той" ключ не може відкрити "той" замок. І тоді на допомогу знову поспішає наш слюсар, який допоможе акуратно зламати перешкоду, що виникла.

Багато чудових і одноманітних історій від клієнтів вислуховують наші майстри. Всі вони про те, що в Інтернеті написано, як правильно проводити відкривання без ключа.Але ж там не пишуть, що у вас дійсно вийде розкрити замки, а не нашкодити ще більше.

Наша служба аварійного відкриття замків гарантує:

 • швидкість та якість роботи;
 • оптимальні ціни за послуги;
 • цілі замки та двері після процедури відкриття.

Вирішувати ваші складнощі – наша робота. Тому якщо читаєте в Інтернеті про відкриття замків, нехай це будуть не марні інструкції непрофесіоналів, а список наших послуг. Замовити будь-яку з них ви зможете у телефонному режимі, наш сервіс приймає дзвінки у будь-який час. Служба аварійного відкриття дверей завжди виручить вас.

Фірма спеціалізується на відкритті замків різного типу та конфігурації – за 15 років на ринку, допомогли понад 3000 клієнтам. Наша аварійна служба допоможе і вам розкрити все, що безнадійно закрилося.

 

Майстер з відкриття замків у Києві

Знову звернемося до статистики. Вона стверджує, що аварійне розтин замків найчастіше потрібно в ранковий і вечірній годинник, коли люди поспішають і похапцем ламають ключ у замку. Або забувають ключі будинку, йдуть, захлопуючи двері. А ввечері виявляють, що не можуть потрапити до квартири.

Яка б ситуація не трапилася з вами, і коли б вона не трапилася, пам'ятайте, що у вас є ми – служба з розтину замків. Ми пропонуємо розумні ціни та швидкі рішення за необхідності відкриття замків. З нами ви можете бути впевнені, що слюсар (або аварійна бригада) на місце виклику прибудуть дуже швидко, роботу зроблять якісно та акуратно і ціна за послугу виявиться цілком прийнятною.

Чому ви можете довіряти нам?

 1. Досвід.
  Наші співробітники мають високу кваліфікацію, проводять відкриття замків квартир, автомобілів, гаражів, сейфів.
 2. Професіоналізм.
  Компанія приділяє велику увагу професійній підготовці співробітників – тренінги проводимо постійно. Завдяки цьому майстри освоюють високоефективні методи аварійного відкриття замків.
 3. Сучасне обладнання.
  Кожен фахівець забезпечений інструментами нового покоління, придатними для відкриття замків без ключа.
 4. Швидкість.
  Оперативний виїзд спеціаліста, служба аварійного розтину цілодобово доступна.
 5. Ціна.
  Адекватна ціна за послуги — залежно від складності роботи

Наша служба відома практично на весь Київ. Ми – компанія «Майстер замків». До ваших послуг – 24/7.

Відкриття замків проводимо без пошкоджень та найкоротші терміни. Телефонуйте нам, якщо потрібно розкрити будь-що. Не ставайте заручниками неприємної ситуації – запишіть номери нашої служби у свій телефон та звертайтеся у будь-який час. Викликати майстра та замовити професійне розтин зламаного замку – справа кількох хвилин. Ще трохи часу знадобиться для відкриття. І ось ви вже не розгублений бідолаха перед замкненою квартирою або офісом, а цілком щаслива людина з можливістю займатися звичними справами у звичній обстановці. Ми раді повернути цю можливість.