Цілодобово 24/7

Аварійне відкриття замків авто Київ

від 800 ₴
Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Аварійне відкриття замків авто: Київ обирає професіоналів

Морозна погода – не найулюбленіша для власників авто. А вона якраз встановилася у Києві. І спричинила збільшення кількості випадків невчасного спрацьовування замерзлого, а потім відтаючого замку в автомобілі. Серед постраждалих від зимових холодів – господарі автомобілів, які звикли тримати машину у дворі на відкритому повітрі.

Але не лише зима стає випробуванням для власників машин. У Києві нерідкі випадки, коли й у теплу комфортну погоду автозамок заклинював через несправність або водій через неуважність закривав ключ-транспондер у машині. А коли настав час відкривати та заводити авто, виявлялося, що цього зробити нічим.

розкрити машину Київ

Перша реакція більшості автовласників – спроба самостійно відкрити двері машини або залучити родичів, друзів, знайомих чи випадкових перехожих, які запевняють, що вони є фахівцями у цій справі.

Знаєте, чим закінчується майже кожен аматорський злам автомобільних замків? Величезними грошовими витратами та зіпсованими відносинами з родичами та приятелями, які взялися допомогти. Виходить, що зіпсувати майно вони справді допомогли, але звинувачувати їх у цьому не можна, оскільки власник машини сам дав добро на це. Але спілкуватися по-дружньому після заподіяння шкоди машині вже навряд чи захочеться.

Особлива історія, коли автомобіль взято в кредит, а банк і страхова компанія розглянуть псування машини як навмисну. Спробуйте довести, що все трапилося не навмисне. По дурості, звичайно, але не зі зла ж. Та хто це слухатиме?! Або ще історія: багато власників автомобілів, коли не можуть відкрити автозамок і не вітають злом, вибивають скло. Так відкрити замок, звісно, ​​можна. Але скільки вам коштуватиме заміна скла?

Напевно, достатньо вже неприємних історій та «скалічених» машин. Навіщо вам це все, якщо є служба відкриття «Майстер замків»!

Служба, яка надає послуги з відкриття дверей та замків цілодобово у м. Київ та передмісті. Служба, кожен фахівець у якій швидко, якісно та акуратно працює із замками всіх типів.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Коли необхідно розкрити машину: Київ, причини та випадки

Коли виникає потреба зробити екстрене відчинення дверей автомобілів:

 • при блокуванні автомобільних дверей;
 • коли всередині машини залишилася дитина чи тварина;
 • вам терміново потрібно їхати, але машина замкнена;
 • ключ від авто та документи на машину знаходяться в салоні;
 • зачинилися двері автомобіля;
 • втратили ключі від машини (або у вас їх вкрали);
 • заблоковано центральний замок в автомобілі;
 • розряджений акумулятор;
 • при несправності сигналізації в автомобілі;
 • при засміченні механізму замку;
 • при пошкодженнях дверей та замків.

Звичайно, більшості перерахованих ситуацій можна уникнути: зробити дублікати автомобільних ключів, завжди перевіряти сигналізацію щодо справності або вчасно змінювати батарейку. Але найкраще мати під рукою наш номер телефону.

Служба «Майстер замків» завжди оперативно приходить на допомогу, коли необхідно провести термінове аварійне відчинення дверей, залишивши при цьому вашу машину справною технічно та непошкодженою естетично.

розкрити машину Київ

Аварійне відкриття автомобілів

Екстренне аварійне відкриття машин входить до послуг, які наша служба надає мешканцям м. Київ та області цілодобово та дуже оперативно. Розуміючи, що розтин автомобільних замків має здійснюватися з максимальною акуратністю, наш спеціаліст проведе комплекс робіт з відкриття якісно, ​​застосовуючи спеціальне обладнання.

Якщо двері машини необхідно відчинити негайно, це не означає, що потрібно використовувати брутальні методи, наприклад, злом. Служба «Майстер замків» забезпечить збереження вашого авто, аж до уникнення подряпин, пошкодження фарбування та поломки замка. Пропонуємо також доступну вартість послуги.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Проводимо розтин замків авто. Київ та область

Наші реальні та потенційні замовники повинні знати, що не існує жодного універсального інструменту для відкриття замку в машині. Спеціаліст від нашої компанії працює виключно унікальним декодером, який здатний відкрити автозамок конкретної машини, конкретної марки, конкретного року випуску.

Тому служба «Майстер замків» категорично не рекомендує робити спроби відкриття замків машини самостійно.Сучасний автозамок оснащений такими рівнями захисту, про які ви можете і не здогадуватися. Довірте цю справу професіоналу. Ми працюємо з автомобілями як радянського виробництва, так і з новими іномарками.

розкрити машину Київ

До послуг входить:

 • екстренне аварійне відкриття замків авто;
 • реставрація автомобільних замків та ключів після злому;
 • розблокування сигналізації машин;
 • виготовлення чіп-ключа;
 • перекодування замку.

Допоможемо відкрити машину без ключа. Київ

Служба «Майстер замків» надає послуги з розкриття машини цілодобово, гарантуючи стовідсоткову безпеку для авто. Кожен технічний спеціаліст, який працює на нашу компанію, має досвід саме у цій сфері та знає найменші нюанси функціонування автомобільних замків машин усіх марок та моделей.

На нашому професійному лексиконі термінове аварійне відкриття дверей означає: відчинити двері швидко та дбайливо. Щоб заблоковані двері піддалися, необхідні спокій, холоднокровність, знання та майстерність. Ці якості й мають працівники «Майстра замків» – служби, якій довіряє Київ.

За час роботи нам неодноразово доводилося чути, що сучасний інформаційний простір дає доступ до будь-яких знань. У тому числі і до широкого списку порад від «бувалих» та різних лайфхаків на тему відкриття замку в автомобілі.Наша служба лише вітає такий високий рівень допитливості киян, але водночас вважає своїм обов'язком попередити: більшість порад, які роздають в Інтернеті, годяться лише «прочитати». У реальному житті вони не працюють.

розкрити машину Київ

На відміну від наших фахівців, які працюють і вдень, і вночі, виконують термінове аварійне відкриття замків, рятуючи вас, вашу машину, ваші нерви і навіть ваш бюджет.

Якщо мова зайшла про бюджет, варто згадати ціну на послуги відкриття замку у Києві. Робота нашого майстра обійдеться вам точно дешевше, ніж ремонт замку авто, фарбування автомобіля (нехай навіть часткове), заміна скла, заміна замку в машині. Акуратно розблокувати двері – не найскладніше завдання наших співробітників. Вони справляються з нею за лічені хвилини, дозволяючи водію використовувати машину в терміновому порядку, без жодних затримок і зволікань.

Екстренне розкриття автозамків – це означає, що ви встигаєте у справах. Робота майстра з розкриття дозволяє вам отримати свою машину в цілості та справності протягом 20 хвилин.

Щоб ми вас не затримували, вчасно зателефонуйте диспетчеру компанії «Майстер замків» та замовте необхідну послугу. Майстер прибуде до вас в оперативному порядку і швидко усуне проблему. Працюємо для вас 24/7/365.

Навіщо вам возитися із замками, якщо є спеціальна служба розтину? Звертайтесь. Замовляйте. Викликайте. Ми завжди на зв'язку та завжди готові допомогти.


ВЫЗВАТЬ МАСТЕРА

Приедем через 20 минут

Передзвонити
вам?
Напишіть ваш номер і ми вам передзвонимо