Цілодобово 24/7

Відгуки про компанію

Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Ілона: Майстер відчинив двері квартири
Майстер врятував дуже сильно. Дитина зачинилася у квартирі, а ключі залишилися всередині. Майстер приїхав за 15 хвилин і швидко відчинив двері. Велике спасибі)
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Юля: Майстер вночі відчинив двері квартири
Дуже вдячна службі "Майстер замків" за те, що прислали майстра, який відчинив замок у двері моєї квартири. Так сталося, що я втратила ключі, а поверталася додому вночі. Добре, що ваша служба працює і вночі. Величезне дякую)
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Світлана Вікторівна: Майстер відчинив двері моєї квартири
Майстер приїхав швидко і відчинив двері моєї квартири за 2 хвилини. Я навіть не очікувала що майстер так швидко відчинить мої двері. Добре, що є така служба "Майстер замків"
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Олена Миколаївна: Майстер відкрив мій замок без ключів
Дякую службі "Майстер замків" приїхали швидко і ще швидше відчинили двері. Ключі не взяла, а чоловік виїхав дуже далеко із ключами. Замок у мене добрий, майстер його акуратно відкрив без злому. І ми далі користуємося цим замком. Дякую ще раз за професіоналізм та оперативність
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Сергій Вікторович: Відкриття авто без ключів
Майстер приїхав швидко і без жодної подряпини відчинив двері мого мерседеса. Дякую за акуратність та за те, що швидко приїхав.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Людмила Іванівна: Майстер відчинив вхідні двері
Все чудово, майстер відкрив замок швидко. Замок заклинив і не відчинявся. Майстер встановив новий замок і тепер усе працює чудово. Дякую!