Цілодобово 24/7

Як відкрити двері якщо заклинило замок

Коли замок на двері клинить, двері не відчиняються, і опиняєшся у своєрідній “пастці”, ситація не приємна. Але явище це досить часто. Тому потрібно знати, що робити у таких ситуаціях.

Дізнайтеся, як відкрити двері, якщо заклинив замок. Докладніше про це у цій статті.

Як відчинити двері, якщо заклинило замок

Якщо заклинило замок вхідних дверей, і ви не можете потрапити усередину квартири чи будинку. То варіантів, як потрапити додому, кілька:

  • Вікно. Якщо квартира знаходиться на першому-другому поверсі, або це приватний будинок. То уважно огляньте вікна. Якщо вікно відкрито, можна спробувати потрапити всередину через вікно та відкрити двері зсередини.
  • Змастити замок. Причиною замку, що заклинив, може бути те, що там утворилася іржа, і замок просто необхідно змастити.
  • Токнути вхідні двері. Іноді замок, який заклинило, можна відкрити просто поштовхом. Головне не перестаратися, щоб не зашкодити двері. Вхідні двері, може не відкриватися ключем, а відкритися від поштовху, через те, що язичок замку просто клинить. А від поштовху він зрушується.
  • Висвердлити замок. Якщо всі методи відкривання замка випробувані. Можливості викликати спеціалістів немає. Але під рукою є дриль. То можна спробувати висвердлити замок або розібрати його, дістатися самого механізму замку.

Але найкраще, якщо заклинило замок, вхідні двері, зверніться до фахівців. Які швидко відкриють двері, що заклинили, зберігши при цьому Ваші нерви, і час.І ви швидко опинитеся всередині свого будинку.

как открыть дверь если заклинило замок

Як відкрити двері, якщо заклинив язичок

Якщо заклинив язичок замка на дверях, то треба постаратися просто зрушити його убік. Для цього можна скористатися підручними предметами:

  • Викруткою
  • Ножом
  • Пилочкою
  • Кредитною карткою

Спробуйте вставити карту, викрутку або ніж між дверима і дверним прорізом таким чином, щоб була можливість натиснути на язичок замка. Якщо вдасться зрушити язичок, то вхідні двері, що заклинили, можна буде відкрити. Пластикові балконні двері можна постаратися відкрити таким же чином.

Як відкрити заклинений замок

Якщо ключ у замку не повертається, можна спробувати просто змастити замок та ключ. Можливо, механізм просто засмічився, а за допомогою мастила пил і іржа “розчиняться” у замку і ключ можна буде легко повертати.

Якщо замок заклинив, і ключ взагалі не вставляється, то не потрібно намагатися всунути ключ силою. Смикати ручку, сильно штовхати двері. Ці дії можуть лише погіршити ситуацію.

Можна спробувати відкрити двері за допомогою шпильки або дроту. Тонка проволдка або шпилька, вставляється всередину замка і повільно обертається, поки не зачепитися за внутрішні механізми замка. Цей спосіб не є найпростішим.

Ще один спосіб, відкрити замок, що заклинив, це постаратися розкрутити замок, і дістатися до середини. На це знадобиться час.

Пластикові балконні двері, які заклинило, можна спробувати поставити на провітрювання, якщо ручка розташована і всередині, так і зовні. Якщо ні, то спробуйте штовхнути двері. Не вийшло, і ви залишились у пастці. Тоді покликайте на допомогу. Якщо є телефон, спробуйте викликати рятувальників. А якщо живете на невисокому поверсі, можна просто спробувати акуратно спуститися і вже внизу вирішити як бути далі.

как открыть дверь если заклинило замок

Заклінив сувальдний замок як відкрити

Сувальдний замок вважається найбільш надійним замком. У таких замках є секретні пластини, які повертаються за допомогою зубців ключа. Якщо сувальдний замок дверей заклинив. Розкрити його підручними засобами досить складно. Але це можливо.

Щоб відкрити сувальдний замок, можна спробувати віджимати трохи замкову щілину, а ключі поставити нагору ногами.

Але найчастіше сувальдні замки доводиться висвердлювати.

Заклінив замок міжкімнатних дверей як відкрити

Якщо механізм міжкімнатних дверей, влаштований таким чином, що ручка кругла і при натисканні замок закриваються блокуючи двері. То відкрити такі двері можна тільки зсередини, натиснувши кнопку. Або зовні, якщо в дірочку, вручку вставити тонку спицю або шило, намацати кнопку і натиснути на неї. Якщо ручка просто заклинила, вона відкриється.

Якщо замок міжкімнатних дверей закривається на ключ, механізм заклинив. То можна спробувати розібрати замок за допомогою викрутки. Розкрити міжкімнатні двері, використовуючи шпильку або дрот, так само можливо. Так як замки в міжкімнатних дверях не такі потужні, як у вхідних дверях. Тому механізм замку можна привести у дію підручними предметами.

Як відкрити заклинений замок у ванній

Якщо у ванній заклинило дверний замок, а вдома крім вас нікого немає, то не варто впадати у паніку. Якщо ви знаходитесь всередині ванної, замок заклинив і не відкривається, не панікуйте. Уважно огляньтеся навколо. Спробуйте знайти у ванній пилочку, дрот, можливо ніж.

Підручними предметами спробуйте зрушити язичок замку. Якщо це зробити не виходить. Намагайтеся штовхнути міжкімнатні двері, які заклинили. Докладайте зусиль при поштовху саме там, де знаходиться замок.

Якщо ви у ванній з телефоном, то потрібно зателефонувати в службу МНС, та розповісти ситуацію. Або зателефонувати родичам, знайомим, сусідам, які мають ключі від вашої квартири.

Якщо у ванній, якимось чином, виявиться викрутка, то спробуймо розкрутити замок, щоб вийняти серцевину і відчинити двері.