Цілодобово 24/7

Як відкрити навісний замок без ключа

Ключі від замку, іноді губляться в самий невідповідний момент. У такій ситуації не треба хвилюватися. Практично будь-який навісний замок можна відкрити підручними засобами. Головне зробити це правильно, щоб не зашкодити механізму замку.

Дізнайтеся, як відкрити без ключа навісний замок. Не потрібно нічого зламувати, розбирати чи розбивати. Докладніше читайте у статті.

Як відкрити навісний замок без ключа

Перш ніж відкривати замок без ключа. Потрібно визначити, який це вид, навісний замок. Адже замки бувають різноманітні. Виділяють чотири найбільш поширені види навісних замків, за способом навісу такого замку та особливостями механізму:

  • Відкритий тип замку. Такі замки найчастіше використовуються. Дуга замку з'єднує дві петлі, які закріплені на дверях, і таким чином двері захищені. Відкрити такий замок досить легко.
  • У формі гриба. У таких замках, замість петлі штир, який має потовщення з одного боку. Розкрити такий замок складніше, ніж “відкритий” тип замку.
  • Напівзакритий тип замку. У такому замку, металевий штир, частково знаходиться в корпусі самого замку. Тому зламати таку конструкцію досить складно.
  • Закритий тип замку. Такий навісний замок є найбільш надійним. Запірний штир закритого замку повністю ховається в корпусі замку. Тому ймовірність злому замку закритого типу вкрай низька.

як відкрити навісний замок

Маленький, навісний, китайський замок, який найчастіше використовується на валізах, сумках та невеликих шафках. Можна спробувати відкрити ножем. У таких замках механізм влаштований так, що для його відкривання головне повернути його в бік або по колу. А це можна зробити за допомогою ножа, пилки, або будь-якого іншого схожого предмета. Цей спосіб не на 100% дієвий, але робітничий. Маленькі навісні замки можна відкрити.

Відкритий тип замку, можна зламати за допомогою брухту, гвоздодера, або будь-якого іншого важеля тиску. Як правило, саме такі типи замків можна розкривати такими способами.

Замок, у формі гриба. Ломом або гвоздодером розкрити не вийде. Для відкриття такого замку можна використовувати шпильки або інші тонкі предмети.

Напівзакритий тип замку та “закритий” тип замку. Спробуйте відкрити за допомогою шпильки, самомодельної відмички. Найчастіше самостійно розкривати ці види замків дуже складно.

Як відкрити навісний замок підручними засобами

Навісний замок можна відкрити без ключа підручними засобами. Якщо потрібно відкрити замок, а не зламати його, то ломи, гвоздодери та інші важелі тиску не використовуються.

Потрібно використовувати підручні засоби, які впливають саме на внутрішній механізм замку:

  • Шпильки
  • Скріпки
  • Дрот"
  • Ніж
  • Викрутка

Найпоширеніші предмети для відкриття замку, це шпильки, скріпки, шпильки, дротик. Один із цих предметів, засовується усередину замку. Потрібно почати обертати шпильку, доки не зачепите вусики механізму. Далі однією рукою притримуєте шпильку, другу просовуєте зверху, і намагаєтеся підняти всі “усики”, після того, як усе буде піднято, замок відкриється.

Якщо замок відкрити самостійно не виходить, краще звернеться до професіоналів. Так ви заощадите час, нерви, і збережете дверь без повреждений. У майстрів, з відкриття замків, безліч різних відмичок, якими вони відкривають навісні замки.

як відкрити навісний замок

Як відкрити китайський навісний замок

Китайський навісний замок можна відкрити кількома способами. Якщо це кодовий китайський навісний замок, його можна відкрити підібравши кодову комбінацію. Так, це не швидко, але цілком можливо. До таких замків є спеціальні комбінації, які використовуються на випадок, коли забули код.

Якщо китайський навісний замок, закривається не ключем, а просто замикається, при натисканні на нього.Такий замок можна відкрити за допомогою молотка. Вдаряєте молотком, по той бік замку, де розташований язичок дужки, і замок відкриється, а механізм при цьому залишиться цілим.

Ще китайський замок, можна спробувати відкрити за допомогою викрутки чи ножа. Вставляєте викрутку або ніж у отвір для ключа і намагаєтеся повернути механізм. Є такі замки, які легко відкриваються цим способом.

Як відкрити старий навісний замок без ключа

Старий, радянський навісний замок без ключа відкрити цілком можливо. Насамперед, для того, щоб такий замок відкрити без ключа, його потрібно змастити спеціальною рідиною. Щоб усі механізми всередині замку відчистилися від іржі.

Після того, як радянський навісний замок змащений, його можна відкрити за допомогою шпильки або дроту. Засунути всередину замку дроту, почати її обертати доки не зачепиться за механізми, що виступають. Відкрити такий замок за допомогою викрутки, ножа чи молотка практично неможливо. Такий спосіб діє з китайськими навісними замками.