Цілодобово 24/7
  • UK
  • |

Як відкрити замок якщо зламався ключ

Випадок, коли ламається ключ і застряг у замку, дуже неприємний. Відразу починається паніка, і здається замок не врятувати і двері не відчиняться. Нервувати не потрібно. Навіть у такому випадку можна відкрити двері та вийняти зламаний ключ.

Ключі в замку можуть ламатися через те, що сам ключ уже зносився, або несправний механізм замку.

Основні причини поломки ключа у замку:

  1. У свердловині замку можуть знаходитися сторонні предмети та твердий бруд
  2. Механізм замку засмічений
  3. Замок намагалися відкрити не тим ключем. Або ключ не тією стороною вставлено у замок

Щоб не допустити поломки ключа в замку, важливо стежити за чистотою замкової щілини, регулярно змащувати замок, закриваючи замок не поспішати, не смикати ключ. Відкривати замок також потрібно дбайливо, без ривків, і зайвого фізичного тиску. Інакше механізм швидко прийде до непридатності.

як відкрити навісний замок

Але що робити, якщо ключ все-таки зламався?

Зламаний ключ можна спробувати дістати за допомогою пінцета або плоскогубців. Якщо ключ зламався, але край добре видно, і можна за нього "схопитися" візьміть пінцет або плоскогубці, захопіть край ключа, і спробуйте акуратно повернути, щоб відкрити замок, а потім витягнути ключ. Якщо розкрити замок таким чином не виходить, ключ застряг і його неможливо повернути, то пінцет тут не впорається. Спробуйте добре затиснути ключ плоскогубцями та витягнути його.

Ще один спосіб, як витягнути зламаний ключ із замка, це використання запальнички та термоклею в стрижні. Термоклей, потрібно розігріти запальничкою, і приклеїти до частини ключа, що засріла. Зачекати, поки клей висохне, як правило, це не більше 5 хвилин. І потім акуратно витягнути ключ. Спосіб дієвий, тільки якщо ключ знаходиться в нейтральному положенні і його не затиснули штифти замка.

Можна спробувати витягнути уламок ключа за допомогою медичної, вигнутої голки або міцної, тонкої дроту. Голку або дрот потрібно просунути в замкову щілину, почати обертати доки не зачепите ключ.

Відкрити замок якщо зламався ключ, можна спробувати за допомогою супер клею, харчової соди та викрутки. Клей, видавлюєте на пластикову поверхню, вмочуйте в клей викрутку, далі в соду і сильно притискаєте до уламка ключа. Викрутка "приклеюється" до облмку ключа, акуратно повертаєте викрутку, щоб відкрити замок. Цей метод, як і інші, не гарантує 100% результат. Але якщо потрібно розкрити замок терміново, спробуйте всі методи.

Зламався ключ у замку як відкрити двері

Якщо в замку зламався ключ, а двері потрібно терміново відчинити. Не смикайте двері, і не намагайтеся засовувати в замкову щілину різні предмети. Спробуйте дістати зламаний ключ. Методів, щоб дістати ключ кілька. Кожен метод хороший за своїм, але жоден не гарантує 100% результату.

Якщо замок відкрити не вдалося, і ключ не вдалося дістати, можна спробувати висвердлити замок або розібрати його.

Витягнути уламок ключа можна спробувати за допомогою потужного магніту, який притягуватиме ключ.

як відкрити навісний замок

Дуже дієвий спосіб, щоб дістати зламаний ключ із замка та відкрити двері. Використання паяльника. Для початку весь замок у якому застряг ключ, і двері навколо нього обклеїти потрібно малярським скотчем, все окрім самої замкової свердловини. Далі берете паяльник, припаюєте до уламка ключа, що виступає, шматочок дроту. Далі, берете за дрот, повертаєте ключ, далі намагаєтеся його повернути в нейтральне становище та витягнути.

Відкрити двері можна спробувати зсередини. Якщо є можливість потрапити до будинку чи квартири, можна постаратися відчинити двері зсередини. Найчастіше зламаний ключ у замку, не завада.

Спробували всі способи, а двері так і не відчиняються, тоді краще звернутися до фахівців, які допоможуть швидко, і без шкоди для замку та дверей відчинити двері.

Якщо ключ у замку зламався, і дістати його не вийшло, тоді треба висвердлювати замок. Це можливо лише за умови, якщо замок виконаний із не загартованого металу. Тоді можна свердлом працювати з цим металом.

Перш ніж вдатися крайнім способам, висвердлюванню замку і злому дверей, спробуйте якимось способом повернути замок, і штовхніть плечем двері. Докладайте зусиль у тій частині, де розташований замок. Можливо при поштовху, язичок замку зрушить убік, і двері відчиняться.

Якщо ключ у замку зламався. Насамперед, постарайтеся знайти спосіб витягнути ключ. Якщо витягнути ключ не вдалося, подумайте як потрапити всередину приміщення і відкрити двері зсередини. Якщо такий варіант не можливий. Тоді потрібно акуратно висвердлити замок, в якому застряг ключ. Зробіть це обережно, щоб не пошкодити двері. При висвердлюванні замку, у кращому випадку, потрібно буде просто поставити новий замок. Ну, а якщо щось піде не так, то доведеться міняти двері.