Цілодобово 24/7

Замерзли двері в машині як відчинити

Жодна машина не застрахована від замерзання замка дверей чи багажника. На те, чи замерзне замок, чи не впливає ні марка авто, ні “вік”, ні зовнішній вигляд машини.

Не вдається відкрити замерзлий замок у машині?

З проблемою, як відкрити двері у машині при морозі, хоча б раз у житті, стикається кожен власник авто. Щоб не пошкодити автомобіль, навчиться лугко відкривати замерзлі замки, потрібно знати деякі правила.

 1. Інтенсивно не смикайте зачинені двері авто
 2. Не намагайтеся відкрити замок дверей, прикладаючи надмірну фізичну силу
 3. Не лийте на замок гарячу воду
 4. Не намагайтеся відігріти замерзлий замок машини запальничкою

Замерлі двері, що примерзли замок багажника або двері, це все вирішується. І не так трагічно, як здається на перший погляд.

як відкрити двері, що завмерли в машині

Замерзли двері в машині як відкрити

У зимовий час, замерзлі двері авто, це часте явище. Так відбувається через те, що температура всередині автомобіля і зовні відрізняється, накопичується конденсат. На земерзання може вплинути вологість, наприклад був дощ, потім вдарив мороз. Часто двері та замки замерзають після миття, коли машина мало просушена.

Якщо замок на дверях відчинився, а двері примерзли і не відчиняються, не потрібно панікувати, і сильно смикати двері. Способи як потрапити до машини, якщо примерзли двері:

 • Перевірити всі чотири двері. Так буває, що одні двері можуть примерзнути, а другі відчинитися нормально.
 • Спробувати відкрити багажник і таким чином потрапити в салон авто.Такий спосіб доступний не у всіх автомобілях
 • Спробуйте відчистити кригу на дверях машини. Це потрібно робити пластиковим очисником або використовувати кредитну картку.
 • Своєю вагою, трохи притисніть двері. Під тиском зламається лід і двері можуть відчинитися. Тиснути сильно не потрібно, щоб не пошкодити авто.

Як відкрити замерзлий замок у машині

Змерзлий замок в автомобілі можна відкрити кількома методами. Відкриваючи замок, головне не поспішати, не нервувати, робити все акуратно.

Спосіб як відкрити примерзкий замок в автомобілі:

 1. Спрей “рідкий ключ”. Це спеціальний засіб, який використовується для відкриття замерзлих замків авто. Бризкаєте спрей, на замок, спиртовмісна рідина потрапляє всередину, і крига тане. Такий спосіб розморожування займає мінімум часу.
 2. Спирт. Надає те ж дійство, як і спрей “рідкий ключ”. Набираєте спирт у шріц, заливаєте замок, і чекаєте, поки розтане лід.
 3. Прогрівання феном. Якщо можливо, замок можна прогріти феном.
 4. Нагрівання ключа запальничкою. Ключ від замку нагріваєте запальничкою, а потім вставляєте у замок. Сам замок гріти запальничкою не потрібно.

Як відкрити замерзлу машину

Земарзлу машину взимку, після дощу або після миття відкрити реально. Насамперед, постарайтеся визначити, примерзли двері авто або замерз саме замок.

Визначити це не складно, якщо ключ у замку не повертається, отже, замерз саме замок. А якщо ключ повернути вдалося, і ви почули чіткий звук того, що замок відчинився, але двері не відчиняються. Значить примерзли саме двері.

Якщо змерз замок, його можна забризкати спеціальним спеєєм, який містить спирт. Відігріти феном, або нагріти ключ запальничкою.

Якщо замерзли саме двері. То постарайтеся відчинити двері не водійські, а пасажирські. Перевірте всі двері. Також, в деяких автомобілях, в салон можна потрапити через багажник. За умови, якщо вдалося відкрити багажник.

як відкрити двері, що завмерли в машині

Як відчинити замерзлі двері багажника

Якщо у багажнику залишилося щось важливе. Із машини доступу до бажника авто немає. А відчинити багажник терміново треба. То діяти потрібно за тими самими правилами, що й під час відкриття дверей автомобіля.

Примерзлі двері багажника, не потрібно смикати, застосовуючи силу. Акуратно натисніть на багажник, щоб під тиском крига потріскалася. Після цього відчинити двері буде набагато легше.

Не поливайте двері та замок гарячою водою. Так ви зробите лише гірше.

Щоб відкрити замок багажника, можна використовувати спирт, або спеціальну спиртовмісну рідину для відкривання замків.

Для відкривання замерзлих замків, деякі водії використовують "незамерзайку" призначену для омивача скла. Як разовий захід такий спосіб можна використовувати. Але на постійній основі, ні в якому разі. У складі "незамерзайки" є ізопропіловий спирт. Така речовина агресивно впливає на металеві вироби, викликаючи корозію. Тому якщо використовувати рідину для розморожування замку постійно. Замок авто прослужить максимум один сезон.